Wydarzenia

IV Jaworznicki Festiwal Komedii - KARNETY

dodano 2022-12-16 19:13:32
rozpoczęcie:
2023-01-27 19:00
miejsce:
ATElier Kultury - Centrum, Jaworzno, ul. Mickiewicza 2
bilety:

Z największą przyjemnością zapraszamy na IV JFK - Jaworznicki Festiwal Komedii! Wracamy po przerwie - zapraszamy do zakupu karnetu na 3 dni głównych imprez.

Program podstawowy:

Piątek 27 stycznia, godz. 19
Michał Skubida
- zawodowy iluzjonista z wielkim poczuciem humoru! Krążą legendy ze jak się urodził to w jednej ręce trzymał talię kart a w drugiej pączka - co zniknęło pierwsze? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast że Skubi już od pierwszej sekundy pokazu sprawi, że będziecie zanosić się śmiechem, jednocześnie przecierając oczy ze zdumienia. Jego pasja zabrała go do Edynburga na największy Festiwal Artystyczny na świecie oraz kilku innych europejskich miast min. do Londynu, Amsterdamu i Radomia. Jakiś czas temu swoją magię prezentował również w TV. Michał zaprezentuje swój pełny autorski nowy program "NieNaŻarty" Co was czeka? Godzinna mieszanka iluzji, stand-upu, czytania w myślach i niewytłumaczalnych numerów. Przygotujcie swoje mózgi na doświadczenie niemożliwego, a mięśnie brzucha na dużą dawkę śmiechu

Sobota 28 stycznia, godz. 17.00
Adam Snopek Show przy fortepianie!

To porywająca muzyczna podróż przez historię muzyki - "Od Bacha do AC/DC"! Opowieść o muzyce na wesoło! Humor, energia i dużoooooooo dobrego grania! Wyjątkowy na skalę kraju show przy fortepianie, w trakcie którego w nietuzinkowy sposób porozmawiamy o muzyce. Połączenie stand-upu, performance"u, koncertu. Całość doprawiona odważnym, specyficznym poczuciem humoru oraz niezwykłą energią pianisty Adama Snopka. Show, w trakcie którego odkryjemy, że co trzeci utwór światowego repertuaru współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki "Pieski małe dwa". Show, w trakcie którego poznamy nieznane fakty z życia popularnych artystów, odkryjemy rodzaje muzyki i zakończeń utworów, a także będziemy mieli okazję wspólnie pośpiewać. Przekonacie się, że jeden śpiewający pianista i fortepian na scenie potrafią wyczarować magiczny, pełen pasji i emocji performance, który na długo pozostanie w waszej pamięci.

Niedziela 29 stycznia godz. 19.00
Stroiciel Grzebieni - Teatr KTO

Czy umieraliście już kiedyś ze śmiechu? Jeżeli nie, warto spróbować! Dowcipny, lekki, inteligentnie ironizujący spektakl opowiada historię krakowianina Tadeusza (fenomenalny Maciej Słota), który umarł, został skremowany, ale na skutek pomyłki zamiast w rodzinnym grobowcu na Rakowicach został pochowany na podhalańskim cmentarzu w Murzasichlu, w grobie zasłużonego górala. (…) Góralski folklor z przymrużeniem oka, duża dawka dobrego humoru, minimalizm w formie, maksimum solidnie zrobionego teatru. Recenzja: Spektakl daleki jest od nadęcia i stawia na inteligentny humor. Publiczność wciągnięta w pośmiertne problemy jest zaangażowana w historię, dobrze się bawi, a aktorów nagradza gorącymi brawami. (…)

Zapraszamy do zakupu karnetu lub biletów na pojedyncze imprezy. To będzie wesoły weekend.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

IV Jaworznicki Festiwal Komedii
artyści:
Michał Skubida, Adam Snopek i inni
Z największą przyjemnością zapraszamy na IV JFK - Jaworznicki Festiwal Komedii! Wystąpią komicy, stand-uperzy oraz wspaniali artyści! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Jaworzno
-1.5°C
wschód słońca: 07:21
zachód słońca: 16:30
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Jaworznie

kiedy
2023-01-29 18:00
miejsce
ATElier Kultury - Centrum,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-01 17:30
miejsce
ATElier Kultury - Jeleń, Jaworzno,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-03 19:00
miejsce
Młodzieżowy Dom Kultury im....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-05 18:00
miejsce
Jazz Club Muzeum, Jaworzno,...
wstęp biletowany