Wydarzenia

IV JFK - Jaworznicki Festiwal Komedii

dodano 2022-12-15 19:14:10
rozpoczęcie:
2023-01-27 19:00
miejsce:
ATElier Kultury - Centrum, Jaworzno, ul. Mickiewicza 2
bilety:

Michał Skubida - zawodowy iluzjonista z wielkim poczuciem humoru! Krążą legendy ze jak się urodził to w jednej ręce trzymał talię kart a w drugiej pączka - co zniknęło pierwsze? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast że Skubi już od pierwszej sekundy pokazu sprawi, że będziecie zanosić się śmiechem, jednocześnie przecierając oczy ze zdumienia. Jego pasja zabrała go do Edynburga na największy Festiwal Artystyczny na świecie oraz kilku innych europejskich miast min. do Londynu, Amsterdamu i Radomia. Jakiś czas temu swoją magię prezentował również w TV.

Michał zaprezentuje swój pełny autorski nowy program "NieNaŻarty" Co was czeka? Godzinna mieszanka iluzji, stand-upu, czytania w myślach i niewytłumaczalnych numerów. Przygotujcie swoje mózgi na doświadczenie niemożliwego, a mięśnie brzucha na dużą dawkę śmiechu.

Do zobaczenia !

Impreza w ramach IV Jaworznickiego Festiwalu Komedii - impreza dostępna także w karnecie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Michał Skubida - Iluzjonista
artyści:
Michał Skubida
Michał Skubida - zawodowy iluzjonista z wielkim poczuciem humoru! Krążą legendy ze jak się urodził to w jednej ręce trzymał talię kart a w drugiej pączka- co zniknęło pierwsze? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast że Skubi Już od pierwszej sekundy pokazu sprawi, że będziecie zanosić się śmiechem, jednocześnie przecierając oczy ze zdumienia. Jego pasja zabrała go do Edynburga na największy Festiwal artystyczny na świecie oraz kilku innych europejskich miast min. do Londynu, Amsterdamu i Radomia Jakiś czas temu swoją magię prezentował również w TV. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Jaworzno
-0.7°C
wschód słońca: 07:21
zachód słońca: 16:30
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Jaworznie

kiedy
2023-01-29 18:00
miejsce
ATElier Kultury - Centrum,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-01 17:30
miejsce
ATElier Kultury - Jeleń, Jaworzno,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-03 19:00
miejsce
Młodzieżowy Dom Kultury im....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-05 18:00
miejsce
Jazz Club Muzeum, Jaworzno,...
wstęp biletowany